Továbbra is hibátlan a Bayern, a Napoli és a Bruges a Bajnokok Ligájában

2022.10.05

A harmadik forduló mérkőzéseivel folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája. Az Internazionale Calhanoglu góljával 1-0-ra győzött a Barcelona ellen a C csoportban. A török középpályás az első félidő végén volt eredményes.

A Porto a B csoportban szintén hazai pályán 2-0-ra nyert a Leverkusen ellen. A 69. percben Zaidu, pár perccel a befejezés előtt pedig Galeno talált a kapuba. A D csoportban az eddig pont nélküli Marseille a mérkőzés előtt száz százalékos Sportingot 4-1-re verte, pedig Trincao a vendégeknek már az első percben vezetést szerzett.

Az A csoportban a Liverpool 2-0-ra nyert a Rangers ellen, a Napoli 6-1-re kiütötte az Ajaxot idegenben. A csoportban az eddigi mindhárom mérkőzését megnyerő Napoli vezet.

A B csoportban az Atletico Madridot 2-0-ra legyőző Bruges sem veszített még pontot, mint ahogy a C-ben a Bayern sem, amely 5-0 verte a Viktoria Plzent. A D csoportban még az Eintracht 0-0-át játszott a Tottenhammel. A legjobban a Sporting áll.